Finns det ett par som vill ha sex med mig?
Hej!
Jag är en kille på 40 år som söker ett par som vill ha sex med mig, det är en gammal dröm som jag nu skulle vilja förverkliga. Visst är det väl trevligt om två män tillsammans gör det skönt för kvinnan? Jag gillar mycket oralsex. Ni får gärna vara lite äldre och kanske, men absolut inte nödvändigtvis, även erfarna på det här. Jag är helt oerfaren på trekant/gruppsex. Men naturligtvis skulle det vara trevligt med yngre och helt gröna också. Bara ni vet vad ni vill så detta inte förstör nånting i ert förhållande.
Jag är 40 år, 183cm, 78kg, med ljust hår och normalt utseende. Normalt utrustad med rakad pung och kukrot. Socialt kompetent. Lätt för att skratta. Jag älskar långa förspel med mycket fittslickande och kuksugande. (Jag brukar få en hel del beröm för mitt tungarbete) Jag tycker om att bli riden och att knulla bakifrån och drömmer om att få ligga under en kvinna i en 69:a och slicka medans en annan man tar henne bakifrån.
Jag är ganska öppen för att testa det mesta inom sex minst en gång, så har ni något speciellt ni vill prova så tveka inte att ta chansen att prova det med mig. Kom med förslag på vad ni vill göra, chansen att jag säger nej tack är förmodligen väldigt liten. Jag vet att det finns några där ute som är lika nyfikna på det här som jag. Så jag väntar med spänning på ert svar. Ni kan finnas var som helst på västkusten. Jag har bil och åker gärna en bit för rätt par.
Vi ses snart.
