Jag vill ha en älskare som tar mig bort från vardagen
Jag är en kvinna med ett gott humör. Jag uppskattar ärlighet och vänlighet. Jag vill hitta en man som är redo att skapa en varaktig sexrelation. Jag är inte intresserad av kortvariga relationer.
Jag är en kvinna med ett gott humör. Jag uppskattar ärlighet och vänlighet. Jag vill hitta en man som är redo att skapa en varaktig sexrelation. Jag är inte intresserad av kortvariga relationer.
Hej kåtis â¤ï¸â¤ï¸ gillar det jag ser, är du fortfarande på jakt efter sex så hojta till, är redo för nya äventyr och gillar sex ganska mycket, puss på klittan â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸
Hej, e väldigt intresserad och vill verkligen träffa dig!
Hej snygging, ser att vi bor inte långt från varandra, jag är från Småland, är en kåtbock på 44 som inte får hemma tillräckligt, ganska stor aptit när de gäller sex, ser ganska bra ut, gillar att slicka fitta och suga bröst, ganska uthålligt, du lär inte bli besviken, låter det bra för dig, skriv gärna till mig så tar vi det vidare och uppfyller våra behov, puss i ljumsken.
Hej på dig, jag heter David å jag har det mesta en man behöver. Men inte sex! Jag trodde jag skulle ramla omkull när jag såg dig här. Sååå snygg! Jag blir gärna din älskare om vi sköter det snyggt. Det är första gången jag gör detta å det är min privata mail så du vet. Hör av dig så får du veta allt du vill. Jag hoppas att vi ses. Kram David
Hej när du vill hård länge...
Hej, vill du knulla?
Hej. Allt bra med dig en dag som denna?. E en kille med stort hjärta o har nära till både skratt o tårar. Värderar humor o ärlighet o empati högre än en perfekt fysik. Älskar sex o kan lova att jag vet vad jag gör på det området. Men e ju så mkt mer som funka om de ska funka om de så bara handlar om sex eller vänskap eller mer tycker iaf jag. Tex ha kul o trivas ihop o kunna prata om allt mellan himmel o jord. Må bra i varandras sällskap helt enkelt. O ibland vill man ju bara ligga o mysa o känna närhet.
44 år o bor i hus i en liten by nära smålandsgränsen med två tonårstöser på deltid. Trivs bra med livet men e ju alltid kul o spännande att träffa nya människor o se vart de leder. Hör gärna av dig på mejl. Kram Christian
Hej, jag bor själv, söker hemlig älskarinna, kan träffas ofta, hård kuk, jag har kik.
Vill ha telefonsex med dej!
Stämmer väl in på vad du söker, är tyvärr inte därifrån men jag är en del till Växjö med omnejd och vill gärna träffa dig.
Hejsan, såg dig på din sida och om du vill veta mer om mig så får Du gärna höra av dig till mig, söker med efter en kk, bor i Kronobergs län.
Vill knulla dej bakifrån👄
kåt på dig, jag runkar på dig nu!
Hej. Ser fram emot träffa dig i verkligheten. Ska vi ses ikväll? Puss på din mus
Hej Miranda. Det vore roligt att komma i kontakt med dig. Jag är en snäll kille på 40 år. Hör gärna av dig. Kram
Hör av dig om du är intresserad så kan du få några bilder och sen kan vi höras per telefon och se vart det leder....
Hej! Söker älskarinna, är 45 år i sommar. Bor i Växjö. 173 cm lång. Gillar naturen och träna. Lugn och snäll som person. /lukas
Hej, ung kille, 24 år gammal, söker kk.
Hej... jag bor i växjö... 50 år...
Hej snygging, läste din annons, blev intresserad för en träff, jag uppfyller alla villkor.
Är en man som heter Lasse, som såg din annons och vill detsamma som du. Om kemin stämmer kan vi ju träffas. Är 62 år, omtänksam, rök-och spritfri, kramgo, 1.82. Vänliga hälsningar från Lasse i Landsbro.
Hej snygging, jag skulle gärna träffa dig på en kaffe. Om tyckte uppstår så får du en diskret man som hungrar efter en het tjej som du...Plees hör av dig /Jakob
Hej, jag söker en kk!
Hej! Jag hittade din profil på sajten och den tänder mig. Jag vill helt enkelt bli din älskare... bor norrut från Stockholm. Är förvisso rätt så ung, är 19 år. Puss och kram
Hej miranda, här har du en spräng kåt kuk som vill knulla din blöta fitta, du ska suga min hårda kuk, när jag slickar din fitta, det är så skönt när du suger av mig!
Hej! Såg din annons och blev väldigt intresserad av en vacker kvinna som dig. Jag är en 32årig svensk man som söker efter något spännande i vardagen. Beskrivs som "stor", vältränad och väldigt stilig. Du kan nå mig på mail om detta skulle passa dig.
Hej Miranda, fint namn och jag gillar din fina bak, jag vill ha dig! Kan du krama min kuk väl så får du ett rejält sprut, du får välja vart jag får spruta ut. Dej vill jag älska med!
Hej! Vad tycker du om sex i bilen?
Beror helt och håller på vad för bil du har Alex:)
Hej Sötis! Jag tycker mycket om allt vad jag kunde se eller läsa i din heta annons! Jag heter Markus, är 45 och i förhållande och skulle vara mycket intresserad att få lära känna dig! Hur skulle det kunna hända smidigast?! Kyssar och väntar på Ditt svar! Markus.
|
| Kommunicera obegränsat Medlemmar flirtar obehindrat och så mycket de vill, som medlem kan du skicka obegränsat med meddelanden. |
![]() |
Avancerad sökning Som medlem får du tillgång till en avancerade sökning vilket gör det lättare att hitta medlemmar som matchar dina inställningar och för dom att hitta dig. |
|
| LiveChat Medlemmar får en exklusiv möjlighet att träffa andra medlemmar i livechatten vilket gör det enkelt att hitta spännande sexkontakter. Vi försäkrar dig: där kan verkligen allting hända! |
| MatchCheck De geniala algoritmerna i match-checken avslöjar direkt hur bra ni passar ihop. Som Medlem ser du i förväg också hur bra dina chanser är. |
|
| Medlemskap Som en Medlem placeras du i den främre raden vilket ger dig de bästa chanserna eftersom du får betydligt mer uppmärksamhet. |
Avancerad sökning är vår mest exklusiva medlemsfunktion för heta dejter!
Oslagbara Fördelar:
Bli medlem nu och få den här exklusiva funktionen.