Jag vill ha en knullkontakt för sköna sexmöten. Mina krav på dig är: du ska bo i Malmö-Lund området, vara singel och tillgänglig på kort varsel (när jag är kåt). Du får gärna ha en grov kuk, men den behöver inte vara så speciellt lång. Du ska älska att slicka mina bröst, suga på mina tår, smeka min fitta, gnugga min klitoris, jag vill älska länge/snabbt/hårt/sensuellt..
Du måste vara vän med din egen sexualitet och inte vara rädd för att prova på nya saker. För mig är det lika viktigt att vi även trivs med varandra utanför som i sängen och du ska ha ett gott sinne för humor. För att sortera ut de oseriösa svaren vill jag se en ansiktsbild på dig, inte bara på din kuk. Dessutom ska du absolut inte förvänta dig att vi kommer att träffas för sex omedelbart. Jag vill "lära känna" dig riktigt först.
Det är verkligen viktigt att allt stämmer om man ska kunna ha skön sex, och det är ju det vi vill ha, eller hur? Alla meddelanden bestående av en mening och/eller ett tele nummer ignoreras direkt. Jag är övertygad om att jag kommer att få en del svar så för att väcka mitt intresse och inte försvinna i mängden måste du skriva ett ingående och intressant svar. Gärna lite om dig själv, ditt liv, och inte minst vad du tycker om att göra i sexväg.
Själv är jag en lång och ganska stor, kraftig kvinna med enorm sexlust. Jag tycker att mannens kuk är fascinerande och älskar att leka med den. Men jag förväntar mig också att du ska kunna kela med min mus.
Hör av dig!
Ålder: 37 år
Längd: 165 cm
Vikt: 65 kg
Län: Skåne län Ort:Visas endast för inloggade medlemmar
Söker: Kravlös sex (Man) Ålder: 25-50 år
Är intresserad av: Dogging, Bakifrån, Oralsex, Dildos, Fistfucking.
Om mig: Pervers slyna, Bullfitta, Kurvig kvinna, Alltid kåt, Blond slampa.
Om dig: Gigantisk kuk, Muskulös, Gift kille, Erfaren man, Hög sexdrift.
Du har visat intresse för Helena (37).
Skicka ett meddelande till Helena (37)
Ditt meddelande till Helena (37) har skickats!
Du kan skicka ett meddelande till Helena (37). Är du inloggad skickas ditt meddelande direkt till annonsören som ett PM (Privat meddelande), är du inte inloggad publiceras ditt meddelande här på profilsidan. Skriver du i meddelandet din epostadress, Kik, mobilnummer eller liknande kontaktuppgifter så kommer dessa uppgifter att maskeras på sidan och enbart vara synliga för annonsören!
Rolle74
Ser bra ut, jag vill ha kontakt o ha sex med dig.
Jussi
Hej, ses gärna för sköna träffar. Vill fylla dig om och om igen...
Markus
Svensk 44 år. Skulle gärna träffa dig för sexuella äventyr.
Johan
Hej, blev så sugen när jag såg dig, när får jag komma och slicka dig?
Fredrik
Åh gud vilken kvinna!
Dennis
Hej Helena. Du är riktigt sexig. Jag vill träffa dig!
Mats
Hej, du ser trevlig ut. Hör av dig, vill skämma bort dig.
Nikko10
Snyggaste brösten jag sett ;)
Magnus
Hej, gift man, 52 år. Oj oj vilken kropp du har. Dom brösten vill man leka med. Händer tunga och skön massageolja. Vill ge dig massage o leka med dig 😉
Johan
Hej tjejen, allt bra idag. Du verkar vara en härlig mysig o spännande tjej tycker jag. Är du kåt o sugen så hör gärna av dig direkt så vi kan planera något. Är kåt o sugen på dig. Hör gärna av dig så snabbt du kan. Puss o kram
Gorge
Hej, jag vill gärna träffa dig.
Peter
Hej. Jag er 50 år kommer fra Danmark. Det du önsker er det same som mig. Håber vi ses?
gokhan
Hejsan, jag är ledig och vill gärna träffas för trevliga stunder, kram
Markus
Du får gärna skicka till mig på mejl.
Leif
Hej Helena, dina bröst gillar jag, spruta på dina bröst o ansiktet, knulla dig länge, slicka din fitta länge, spruta på dina bröst, mvh leffe, snälla, snälla, söta, rara jag vill gärna träffa dig.
Hej, allt bra med dig idag? Jag är 47 år och bor i Eslöv i Skåne!
Stefan
Hej, är en kille från Trelleborg om det är nåt som intresserar?
Jon
Hej snygging, sugen på en het dejt med hårdknull i alla dina hål?
Fresh
Hej! Jag är en 32 årig kåt kille med en stenhård kuk som gärna träffas diskret om du är sugen? ;)
Dan
Hej, dan heter jag, är en kåt man, är 50 år, söker kvinna att ligga med!
Tomas
Hej Helena, fina bröst du har!
Helena
Tack Tomas 😘
Valter
Hej, har du hittat någon knullkontakt än, eller kan man ansöka?
Helena
Verkar inte kunna hitta någon som duger åt mig ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜
Bertil
Jag vill ha ett skjut med dig...
Dan
Dan heter jag, är en kåt man iklädd en trång polotröja, naket underliv, söker kvinna att knulla!
Donis
Hej sexig du är;) mums... adda mig på kik eller skriv till min Mail.
Peter
Hej, kåt, gift man söker mys o spänning. Du har en härligt sexig kropp som jag vill smörja in i skön massag olja.
Göran
Kåt man i Ängelholm...
Paul
Hej Helena! Min jättebamse till kuk skulle få dig att må bra. Knullar dig gärna som du beskrivit i annonsen
Jan
Helena gör min dröm sann att få fista en härlig och våt fitta tills den sprutar ut i en fontän orgasm som jag ska slicka i mig varenda droppe av, får jag träffa dig så gör jag allt för dig!
Lasse
Så läcker du är, jag vill träffa dig!!
alex
Hej, är sugen på en äldre kvinna, intresserad?
Fördelar med ett medlemskap
Kommunicera obegränsat
Medlemmar flirtar obehindrat och så mycket de vill, som medlem kan du skicka obegränsat med meddelanden.
Avancerad sökning
Som medlem får du tillgång till en avancerade sökning vilket gör det lättare att hitta medlemmar som matchar dina inställningar och för dom att hitta dig.
LiveChat
Medlemmar får en exklusiv möjlighet att träffa andra medlemmar i livechatten vilket gör det enkelt att hitta spännande sexkontakter. Vi försäkrar dig: där kan verkligen allting hända!
MatchCheck
De geniala algoritmerna i match-checken avslöjar direkt hur bra ni passar ihop. Som Medlem ser du i förväg också hur bra dina chanser är.
Medlemskap
Som en Medlem placeras du i den främre raden vilket ger dig de bästa chanserna eftersom du får betydligt mer uppmärksamhet.